برگه نخست > درباره ما

درباره ما

تاکسی آنلاین  کارسی یک سیستم هوشمندِ درخواست تاکسیِ مبتنی بر اینترنت است که کاربران می­توانند بدون نیاز به تماس تلفنی یا دادن آدرس به موقعیت مکانی خود، هرجایی از شهر که باشند، تاکسی درخواست کنند، این سیستم به صورت هوشمند سفرها را مدیریت می­کند و به وسیله نرم افزاری که بر روی گوشیتان نصب خواهد بود موقعیت مکانی شما را مشخص و تاکسی های موجود در اطرافتان را نمایش می دهد.

 با اپلیکیشن کارسی فقط کافیست مبدا و مقصدتان را مشخص کرده و درخواست کارسی دهید تا نزدیک‌ترین خودرو شما را تا مقصد همراهی کند. به وسیله پرداخت آنلاین و اعتباری دیگر نیازی به پول نقد نیست و شما به راحتی می‌توانید هزینه سفر خود را از طریق کارتاعتباری و افزایش اعتبار حساب کاربری خود پرداخت کنید.

ما درکارسی با پشتیبانی ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل هم شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود. در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیرتلفنی می‌توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید. در حال حاضر کارسی درشهر شهرکرد فعال است.توجه داشته باشید شرکت پویشگر هفت فلک افراشته در پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری مستقر و نرم افزار کاملا بومی می باشد.
حسين عباسي
مديرعامل

مسلم باقريان
مدير فني

ايمان مومني
مسئول امنيت

پنل اعضا

نام کاربر:  
کلمه عبور:  

ورود


آخرين مقالاتپيوندها